| MyWorld a întrebat:

Hi all!
De o saptamana am aflat ca o fata ma place ( nu de la fata respectiva). O saptamana ne'am intalnit zilnic( de luni pana vineri) la scoala aproape in fiecare pauza. Totul a mers foarte bine pana cand vineri i'am spus ca am inceput sa o plac...Si am intrebat'o daca vrea sa fim impreuna. Ea vroia asta de vreo 2 saptamani. Prima oara a spus da, dar peste o ora a spus: "Nu cred ca'i indicat sa fim impreuna". Eu i'am zis ca nu'i nimic si ea a zis ca o sa ramanem doar prieteni...
Toata lumea stie ca ne placem reciproc si ma gadesc ca de asta ea nu o vrut ( ptc nu am putea sta singuri nici macar un minut).
Intrebarile mele sunt:
1. Oare chiar din cauza ca toata lumea stie de noi ea nu a mai vrut?
2. Chiar vreau sa fiu cu ea... Sa o mai intreb dupa ce se mai linistesc apele?
3. Cum sa'i spun din nou asta? Prima oara a fost prea direct...straight face

2 răspunsuri:
| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

1.Cred ca nu. nu te gandesti ca te place in secret?
2.Nu intra direct cu intreabarea vb si voi espre altceva apoi poof intrebarea.
3. Vb si voi despre altceva.

| BoierBibescu a răspuns:

Justin. frate sari putin peste intrebari si nu o mai intreba. ca castigi o relatie nu o castigi intreband-o. pur si simplu comportate normal. vorbind cu ea, pe mess, dar nu mai fa prostia de a o intreba daca vreti sa fiti impreuna.asta se castiga in timp.incearca mai multe chestii gen. sa o iei in brate, sa o pupi pe obraz. si atunci o sa iti dai seama daca ii place de tine sau nu. crede-ma ca o sa meargawinking cu drag BoierBibescu.

P. S. trimite mesaj daca vrei mai multe chestii: gen cum se cucereste o fatawinking