| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* prin octombrie merg cu vara'mea la balul bobocilor ( ea e a 9 si m-a invitat si pe mine sa merg q eatongue ). Asha intrebarea mea este urmatoarea big grin
Cu ce as putea sa ma imbrac in ziua aceea big grin? Am parul saten, mediu, 1.58 inaltime insa sunt cam slaba crying am 38 kg crying si nu stiu cu ce as putea sa ma imbrac...ca nu as prea vrea sa ma imbrac in blugi. mi-ar place sa imi iau o rochitahappy dar problema este ca eu am "paranteza" la picioare sad. Dati-mi va rog niste sfaturi happy
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Rochita alba mulata pe trup si sandalute fara toc, albe. Parul desprins, lasat liber. Un colier finut si dragut la gat...
Rochita sa fie fara decolteu daca nu prea ai ce decolta...
Si ai grija la machiaj, cat mai putin.

Mie fetele astea imi iau mintile.winking

2 răspunsuri:
| 8ball a răspuns:

Pai depinde de locul in care se face si de tema balului.De exemplu anul acesta in liceul meu balul se face intr-un cazino...si este tinuta obligatorie... tinuta de seara...si normal ca atunci cand tema este legata de ceva elegant, tu nu o sa te duci in blugi...si normal ca daca e o tema cu multa zbenguiala nu o sa te duci in costrum...asa ca intereseaza-te cum o sa fie si unde o sa se desfasoare, asculta daca e cazul sfaturile lui SoftCristi si apoi... DISTREAZA-TE big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balul se face in club happy big grin