| NimeniAlta99 a întrebat:

Hi all... un lucru vreau sa stiu si eu:deci sunt cu cel mai dragut baiat:X... el e foarte dragut cu mine si inainte de a ma intreba diferite lucruri ma intreaba daca ma supar sau nu. infine :Ce pot sa fac ca sa-l impresionez si mai mult? dau fundita mare si portocaliewinking

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

laughing mi"a placut faza(cu fundita mare si portocalilaughing)pai fi foarte dulce.finuta.dragastoasa pupal imbratiseaza"l sa"i sari in brate cand il vezi (dar nu fi sufocanta).dar eu as zice sa fii tu insuti daca el te iubeste si"asa dc sa fii falsa tonguepupici :X:X:X

1 răspuns:
| Giuvaer a răspuns:

Afla ce isi doreste, ce ii place...surprinde'l placut.