| Vise1colorate a întrebat:

Hi all, vreau sa vad un film de groaza da sa fie bun, adica nu scarbos. Ms mult:* Dau fundahappy

4 răspunsuri:
| DeeaNegrea a răspuns:

The grudge 1, 2, 3 sunt super.

| Merilynne a răspuns:

Poi sunt multe uitate si tu la Boo... nu e chiar asa de groaza sad...
Legion, Orfana, Apelul nepreluat.
Eu ma mai uit vinerea de la 22 p discovery la fenomene stranii.

| Iony_5207 a răspuns:

Ai putea sa vezi filmul "Jennifer's Body"! Este exceptional! happy

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Si inca ceva:mai am cateva filme interesante:X gemu, Final Destination 1, 2 si 3, Drumul gresit 1, 2 si 3 si Saw toate partile.

PS:Merci din suflet pentru fundita! kiss kiss