| andreeasipunct a întrebat:

Hi...am si eu o intrebare pentru voi.Deci plac un baiat pe care il plac toate fetele din scoala, este un baiat aratos, romantic si smecher! Ce credeti sa ma dau la el, plus ca lui asa ii plac fetele, a ele sa se dea la el nu el la noi.Deci nu ma judecati gresit pentru ca sigur si voi ati fost macar o data indragostiti cu adevarat! Sau sa imi spuneti voi ce sa fac! Va multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Sabinutza16 a răspuns:

Faza e ca nu cred ca esti indragostita de el, poate te fascineaza felul lui de a fi( baiatul smecher)! si in+ crede-ma pe cuvant nu merita numai daca tipul e ca lumea (adica fara sa te insele dupa o saptamana sau si mai putin, etc).Eu as incerca sa-l abordez in felul lui cum e el asa trebuie sa i te adresezi si uh happy fi vesela, vorbareata si incearca sa-l faci sa te observe! Orice ai alege bafta! sper sa gasesti iubirea adevarata!happy

2 răspunsuri:
| Goguletzu a răspuns:

Sincer.
Primele calitati sunt de admirat, dar smecherlaughing le anuleaza pe celelalte.

Si apropo daca e chiar smecheras nu se stie ce interese asupra fetelor.

| crissyyo a răspuns:

De acord cu " sabinutza16" in totalitate! nu cred ca esti indragostita cu adec=varat de el ci esti doar atrasa fizic asa cum is si restul fetelor... si faptul ca ii place ca fetele sa il abordeze si nu el pe ele da dovada de afemeiatlaughing scuze dar e parerea mea! BAFTA:*!