| Stefan_3812 a întrebat:

Hi! Am si eu un prieten care vine des pe la mine si mananca muult mereu... vreau sa-i fac asa o farsa sa stea cam toata ziua la wc. Ce pastile-mi recomandati?

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu zic sa nu folosesti pastile pentru ca o sa regreti.

Mai bine ii pui ceva scarbos in mancare.

| Clorox a răspuns:

Xenalax e baza!

| L1feDRAIN a răspuns:

Toarna-i in pahar alcool metilic, nici la WC nu va fi nevoie sa stea.

| RainmakerX a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Man, nu mai spune din astea laughing Unii poate te cred... :/

| ambicio a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Metanolul poate produce moarte! Gluma e gluma dar alții poate nu au cunoștințe de chimie organica și le poți produce moartea. Fii si tu mai atent în afirmații!

| L1feDRAIN a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu are de unde sa gaseasca rolling on the floor

| L1feDRAIN a răspuns (pentru ambicio):

Repet si tie: Nu are de unde sa-l gaseasca, nu-ti fa griji.

| CinVasileeee a răspuns:

Sa nu faci asta ca poti sa omori pe cineva... ai grija ce faci!