| bebitzapau a întrebat:

Hihappyas dori sa imi dati ceva idei de id de mess...detalii: toata lumea imi spune pau' de la paula si as dori un id de mess dragutzeltongue

9 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Sky_boy

| push2gl a răspuns:

Sky_girl acum am vazut ca esti fata

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Pau_paulik
paulie.bebitzaa
paula_pau

| ιяιηυк a răspuns:

Buna! Uite cateva sugestiihappy:

-pau_te_ubeshtee
-pau_bwaa
-pau_is_the_best
-pau_love_...[aici pui un nume de fata sau d baiatlaughing]
-dragutzza_pau
-pau_te_kiss_gravv=p~
-pau_pustoaicaa
-dulcik_pau
-scumpikaa_pau

Cam atat, nu mai am idei momentanlaughingSper ca te-am ajutat!

Pa, pa!:*

| trashcan a răspuns:

Pau_la
la_pau
La_paula
pao.la
pao.linda
pao.paola
pau.pau
pau.paulis
pau.lis
pau.lix
xpaulax
x.paula
paula. xd
pu_pu
Pau_pup
pu.
pao.
pau.
pau. xlax
paula. drugs
paula.syour_antidote
pau. pick_her
pick_me_cuz_i_am_pau
Pau_la_lo_ve
pau. love
paux
pao.me

| anonima000000 a răspuns:

Pau-(^_^)-"paulytza"
bebytza-xXpauXx
pisicuta ta "paw"
[paulitza]-[scumpitza]
fundita!

| Anentykkk a răspuns:

Poti sa pui:

pau's_girl's

beby's.psu's.cat's

paula_pau'l

bebypau'beby

dolseee_dolseee

sexy_girl_pau'

| Anentykkk a răspuns:

In incercarea de a face o modificare forumului (si a sugera un ID la login, in caz ca este luat cel dat de utilizator), am decis sa studiez cam ce mai e la moda in ziua de azi in ceea ce priveste 'nick'-ul.

Sinteza 'stuiului' este ca fetele prefera (in majoritate) sa isi evidentieze dragalasenia si sensibilitatea iar baietii etaleaza forta si/sau ingamfarea/nepasarea.

Inainte de generatia pink (multumesc lui just_a_tear pentru ideea cu 'generatia pink' la un comentariu pe blog), id-urile erau de obicei sugerate de paginile de web unde iti faceai cont, si asta deoarece sanse mari ca numele sa fi fost deja luat. Astfel, erau multe id-uri care contineau anul nasterii, sau combinatii intre nume si prenume (eventual doar cu initialele de la nume/prenume adaugate la celalalt).

Insa, cu noua generatie pink, id-urile au fost foarte mult retusate.

Fetele prefera finalul ID-ului sa fie o varianta de:
- dulcica (dulcik, sweet, bombonik,...)
- itza (izza, utza, ootza, tzica, lici, ick, asa,...)
- xxx (:*:*, l0v3, ღღღ, •º♥,...)

Se practica de asemenea:
- inlocuirea tuturor 'i'-urilor cu 'y', 'c'-urilor cu 'ca', 'e'-urilor cu '3', 'cu' cu 'cu'
- 'u'-urilor cu 'oo' (cu varianta pupacioasa 'pup'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jusst_pau; justt_paula; lovley_paula; sweet_paula; clubbinpaula; pau_ghosty; gossip_pau; justt_me;