| CodrutzaDutzi a întrebat:

Hi! As vrea sa-mi cumpar un telefon nou da as vrea ca pretul lui sa fir 100-150 de euro. Vreau sa fie foarte bun, sa aiba memorie foarte buna si sa fie frumos dar cel mai important sa fie bun si sa aiba memorie foarte buna.Ar fi frumos daca telefonul ar fi de la firma SAMSUNG daca stiti cu TOUCI SCREEN sa-mi spuneti dara la acelasi pret. Fundzita! Pa!

1 răspuns:
| cess a răspuns:

Samsung S 5230 star. e un telefon foarte bun, eu am fost multumita de el.