| spaikizz a întrebat:

Hi, baieti!
Am si eu o intrebare pentru voi. Ce tip de fete vi se par mai interesante si va plac mai mult:
1.moral:
a)fitoasele
b)timidele
c)dure(carora nu le e sila sa se murdareasca pe maini, stiu sa se lupte)
d)care se lasa greu
e)care se lasa usor

2.fizic:
a)inalte
b)cu picioare lungi
c)scunde
d)cu picioare scurte si pulpe groase
e)cu posteriorul mare
f)cu posteriorul mic
g)cu posteriorul potrivit
h)dezvoltate (bust, posterior, picioare lungi etc)
i)slabe de le sufla vantul
j)grase sa ai bine pe ce pune mana
ca)nici prea prea, dar nici prea prea

Va plac brunetele, blondele sau roscatele sau satenele?
Va place ca o fata sa fie bronzata sau alba?
Vi se pare ca e important la o fata sa aiba unghiile facute?
Credeti ca o fata e serioasa daca atunci cand o fluierati si va luati de ea merge mai departe si nu va baga in seama sau daca se opreste si se ia de voi?

Vi se par potrivite 45 de kilograme la 1.70?
Mersi! Sper sa nu fie prea mult! big grin

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand prefer fetele care sunt un pic timide si care se lasa greu. Prefer o fata sincera si comunicativa dar care mereu are o aura de mister, ceva ce trebuie sa descoperi in timp.

Prefer fetele de inaltime 1. 60 - 1. 70. In privinta sanilor si fundului nu imi plac lucrurile exagerate. Prefer ceva mediu sau un pic mai mic decat mediu. Prefer o fata mai slabuta, dar nu imi plac extremele. O fata alba, dar sa nu fie nici ca varul.

Daca fata e mai mereu eleganta conteaza unghiile. Imi plac fetele care sunt feminine, care se imbraca in fuste si rochii sau blugi cu o bluza mai draguta. Ar fi frumos sa aiba unghiile facute dar nu e ceva obligatoriu. Sa fie curate si ingrijite si e bine.

In legatura cu parul, asta depinde. Pe fiecare fata o avantajeaza un anumit stil, o anumita culoare si o anumita forma. Un mic plus pentru brunete si satene aici.

LA 1. 70 ar fi mai bine o greutate de 50 de kilograme poate. Depinde si varsta. E greu sa iti faci o parere exacta daca nu vezi persoana in cauza.

Mi-a placut intrebarea ta. Nu e deloc mult. Era mult daca nu scriai corect sau nu te exprimai cum trebuie.

| CosteaVlad a răspuns:

1. c, 2. a, b, f, i.
satenele
albă
nu
dacă-şi vede de treabă.
deficit de greutate: http://www.slabire-sanatate.ro/bunuri/greutate.jpg

| Sua a răspuns:

1-d

2-h

blondele

bronzata

dap

e serioasa daca se ia de noi (asa cred )

cam putine

succes cu aleasa ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal man! 1. b (timide) si 2. h tongue
brunetele sunt ok dar merg si blondele
sa fie mai alba, iar unghiile trebuie sa fie ingijite
din punct de vedere medical nu e ok la 1. 70 sa ai 45 kg... doar daca e o persoana supla si/sau face sport. In mod normal la 1. 70 ar trebui sa aiba cam 55-60 kg - byewinking

| SunShine_3722 a răspuns:

1. d
2. h (evidentlaughing)
brunete:X
bronzata!
nu trebuie sa aiba unghiile facute. trebuie doar sa fie ingrijitebig grin
aia care se ia de tine parca e aia mai serioasabig grin
la 1. 70... parca ar suna mai bine 50 de kg
sper ca te-am ajutatbig grin