| Mσηιι a întrebat:

Hi... care se uita la robotzilaughing?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu altii da.

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii Monii.eu ma uit big grin fundita?batting eyelashes te roooooooog puppy dog eyes

| Lace a răspuns:

Urasc "Robotzii", pur si simplu mi se pare ceva total aiurea.

| Andruska55 a răspuns:

Cred ca toata lumea se uita deoarece ...ma rog mie nu mi se par chiar asa fenomenalii dar in ziua de azi amuzamentul ne-a mai ramas si atat ca in rest sunt varza in toate punctele de vedere=]]

| Tyaa a răspuns:

Daalove struck.ii ador:*

| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Euuu! ii ador

| Emmy_4970 a răspuns:

Eu ii iubesc sunt cei mai tari din epopeea amuzamentului romanesc la tv macar disney channel si nick mai au umor acum robotzii sunt in vacanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit. Mie cel mai mult imi plac episoadele 14 si 15. hee hee

| nebunatik_6344 a răspuns:

Yo.
Sunt foarte tariii.