| MusicisMusic a întrebat:

Hi! Ce hobby aveti? Ce va place sa faceti in timpul liber? Ce cariera vreti sa urmati? Fundita pentru cel mai realist raspuns

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place sa citesc in paralel doua carti care nu au nicio legatura intre ele.Ma inspira felul cum se reunesc personajele uneia cu actiunea alteia.Imi place sa scriu, sa ascult muzica.Cred ca as merge pe Psihologie mai departe

| Bacemi a răspuns:

Ascult muzica, scriu poezii si imi place sa cunosc multa lume si sa imi fac multi prieteni cat de des posibil.

| AnnaMariaaa a răspuns:

In timpul liber de obicei citesc sau merg pe muntelove struck mi-ar placea sa urmez facultatea de medicina, pentru ca sunt pasionata de tot ce poate sa ofere aceasta meserie, placerile ei, dar mai ales riscurile.

| gigiro a răspuns:

Bijuterii hand made.

| soare a răspuns:

Pai eu fac versuri hip-hop

| Saya_1767 a răspuns:

Buna! In timpul liber imi place sa ma relaxez.
Ascult muzica, ma uit la tv, mai desenez...

In viitor as vrea sa devin designer vestimentar sau designer de interior.

| AngelOnEarth a răspuns:

Imi place la nebunie sa dansez, mai ales bellydance, iar in viitor as vrea sa fiu avocat. Stiu ca nu au nicio legatura una cu alta.

| BeFree a răspuns:

Ca si hobby-uri am baschetul, filemele si desenul. Cariera poate arhitect, programator sau translator (sa termin clasa a 12-a cu bine).

| cat_7753 a răspuns:

Imi place foarte mult muzica, as vrea sa cant la chitarathinking joc baschet, ies cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul liber cel mai des ies cu prietenii. Daca nu ies cu ei citesc, ascult muzica sau orice altceva ce imi vine in minte pe moment.Depinde de dispozitia meahappy. Mai departe vreau psihologie.