| .sad a întrebat:

Hi happy
Ce jocuri gen adevar, provocare sau procent mai stiti?

(explicatzi si km se joaca)

tnx

Răspuns Câştigător
| cristina_3322 a răspuns:

Este un joc " Flori fete sau baieti, melodii sau cantareti si`o tigara daca vreti si desene pe pereti, muraturi sau castraveti" are de toate:d

si un copil sta in fata si alege o culoare de pe el in gand. iar cine o ghiceste se duce cu el in fata si pun un numar de la 1-10 de comun acord. apoi cine nimereste numarul ales isi alege "flori fete sau baieti, melodii cantaresti, masini, de toate orice" si daca alege " flori " puneti 2 flori si ala alege una din flori. cine si-a ales floarea respectiva castiga si ramane in fata alaturi de cel care a nimerit numarul. si tot asa...happy sper sa fi intelesbig grin

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spui adevar provocare sau procente si alegi unu si iti spune ii adevarat ca ma iubesti si tu spui da sau nu si daca spui provocare te provoc sa faci sex cu mine alaeg da sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provocare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provocare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar, sau provocare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexologia si prostologie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro. ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala cu gainile^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provocare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prpcente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori fete sau baieti melodii sau cantareti