| anonim_4396 a întrebat:

Hi. Ce se invata de fapt la educatie anteprenoriala? Thanks.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cum sa iti faci o afacere. E foarte frumos.Anul trecut am facut o firma de statui de zei cu sediul in Japonia.Am stat sa transfom leul in yeni de am innebunit.Eu eram contabila(mi-au dat postul asta ca stiu ca imi plac cifrelesmug)Oricum, tot ce inseamna parte administrativa a unei firme faci.Ne-am facut si o stampila cu firmalaughingA fost frumos.Am lucrat in echipa de sase oameni, cu prezentare in PowerPoint imbracati oficial, pe ton oficial.Eu nu ma puteam opri din zambit si avem pe ecuson scris:"I can`t delete this f****g smile"rolling on the floor

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Tot ce tine de domeniul afacerilor.