| sweet_girl_carmen a întrebat:

Hi!
cine merge la concertul anahi din bucuresti?
va pup

Răspuns Câştigător
| Georgy_1051 a răspuns:

Vine in bucuresti?! Nu stiam, eu as merge daca as sta in bucuresti, dar nu stau broken heart

7 răspunsuri:
| roox a răspuns:

VIne acceia în România|:O

| sweet_girl_carmen explică:

Va rog mult... raspundeti doar cei carora va place aceasta muzica... aceasta fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleo...cand mai vine si aia in Bucuresti?
Eu vreau sa merg la ac/dc, dar nu stiu daca am cu cine sa ma duc sadsad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine-i fan anahi! deci eu nu merg laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg.si trebuie sa am p cineva cu care merg-ca doar nu o sa ma duc caine surd la vanat... dar imi iau luni bilet la 250 ron, daca e zi id-ul vb aqlo sau eu stiu? cum doresty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

By the way, nu am cont aici, doar ti-am dat un rasp.ma numesc gabriela!

| tink a răspuns:

Eu merg dar trebuie sa-mi iau bilet laughing