| Ghindă a întrebat:

Hi, cum pot pune o poza in profilul de hi5. adica la "despre Mine" happy

Răspuns Câştigător
| XxXKevinXxX a răspuns:

Buna.
Poi cand te loghezi, uitate in stanga si ai acolo unde iti spune cam asa ´´Edit about me´´ si dupa aia meri la poza pe care vrei sa o pui pe profil si accesezi sus pe poza ai cam asa ´´Show Photo Links´´ o sa-ti dea 3 linkuri tu o sa alegi,, HTML´´ cel din misloc!, dai copy pe el si il pui in About Me...Save si gata:*

Succes!

1 răspuns:
| PastilutzaColorata a răspuns:

Buna am o intre are si eu dc justi pisicuta de ureche? crying