| Danette a întrebat:

Hibig grin.care este cel mai funny status p care l-ati avut/l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| POPOVICI_9048 a răspuns:

Nu e chair funny, dar le da de lucru la blonde laughing
"Mai citeste odata acest status"

4 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Vand prezervative la mana a doua

| Wizz a răspuns:

"Can you imagine the mornings with some-Goooog mooooorning Anca!-from a louspeaker? Sounds awful, doesn`t it?" saaaau"Da-ti foc! :*".

| chemicalX a răspuns:

Cum se numeste un peste fara ochi? Pste!
Ies in 5 min!
5 secunde
Vesti bune nu mai ies in 5 min ies in 7 min!
Ce biiine arati! Te-ai externat azi cumvaa?; x; x
Este ora 9:33...
dupa aceea face
Nu mai este 21:33. wow. fantastic! incredibil!
fundoi?big grinbig grin

| JohnnyJohnny a răspuns:

Am avut status-ul urmator:sperma mea e sfanta, vindeca orice ranalaughing))si e amuzant fiindca aveam in lista un prof laughing)la scoala m-a intrebat cu ton ridicat.AI INCERCAT-O?laughing))SI MI-A DAT IGN