| FunkySmile a întrebat:

Hi. Eu am parul cret, si m-am saturat sa stau in fiecare dimineata sa il intind cu placa. In general dupa ce il intind cu placa, imi fac doua codite lejere cu un asa zis,, breton,,. Faza e ca m-am cam plictisit sa il intind in fiecare dimineata. Deci ce coafuri ma sfatuiti sa imi fac avand in vedere ca parul meu ondulat spre cret, are ceva volum si e un pic mai jos de umeri cu putin, ceva de genu : http://i27.tinypic.com/654hv7.jpg. Tnx :x:x:x.

1 răspuns:
| Africanwitch a răspuns:

Lasa-l pur si simplu pe spate in toata splendoarea lui. Sunt sigura ca multi vor remarca diferenta si iti vor aduce complimente.
Parul cret ii super! Cel putin asta e parerea mea...