| anonim_4396 a întrebat:

Hi fetelor! Am sa pun aici o intrebare foarte interesanta, dar sper sa aveti rabdare cu ea.happy
Cum ar trebui sa fie sotul vostru(alegeti de aici):
Print?
Om normal?
Extraterestru?
Star?
Imi ziceti si niste "intruchipari" pentru.fiecare(ex.nume de staruri.DOAR ASA!).happyhappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar așa,... să fie om de caracter!
Pa, pa.

| fluturas a răspuns:

Om normal straight face

| Jony123 a răspuns:

Ce intrebare stupida, acum fara suparare, dar pentru o femeie cu capul pe umeri al trebui sa stii ca nu conteaza statutul cel mai mult si nici frumusetea, finca frumusetea se duce si statutul si ala se poate pierde, trebuie sa vada si ce e in sufletul barbatului, normal si la partea fincaciara, daca e un somer de ala care nu vrea niciodata sa lucreze pai n-am ce sa zic, e un paduche!

| Romancutza a răspuns:

Pai, nu prea conteaza daca e normal sau print sau ecc. Dar sa aiba parul cret, bine facut, sa stie sa ma respecte, sa ma pretuiasca.

Nu cer nimic mai mult.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Un om normal care sa fie:dragut, atent, iubitor, sensibil, de treaba(cred ca numa in vise e posibil) laughinglaughinglaughing

| Neah a răspuns:

Om normal: amuzant, destept, cool, rocker, si brunet laughing