| Delisha a întrebat:

Hi! fetelor, as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o parere.Peste 3 saptamani am majoratul si deja am intrat in "febra". Nu am idee ce coafura as putea sa imi fac.Nu vreau sa ma duc la coafor si sa imi faca doamnele de acolo ce vor, ci vreau eu sa le sugerez cum mi-ar placea, dar nu am nici o idee.Am parul ondulat, blond, putin mai lung de linia umerilor, breton. Vreo idee, ceva? chiar mi-ar placea sa imi spuneti parerile voastre.happy

5 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Ai putea sa iti indreptzi bretonul si jos sa iti ramana ondulat.iti va sta super. Daca nu atunci gaesti aici mai multe idei http://frumusete.sepoarta.ro/......oarta.html

| drumurile a răspuns:

Indreaptal cu placa mai ales ca ai si breton o sa iti stea bestial :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe varianta >naturala>, e mai frumos decat sa arati ca o cucoana iesita de la coafor. Si la salon te pot face sa arati foarte natural prin bucle simple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ogramada spic de grau un coculet desprins 2 codite colacei coada de peste codite subtiri impletite si intre ele inpletite 2 codite cu parul lasat spalati parul bine piaptana bine de tot si dupa aia iti incretesti tot parul si impletesti dupa aia fiecare fir