| Mia999 a întrebat:

Hi, guystongue
ke inseamna "Subscribed" de pe youtubeconfused
ofer f+vothuri raspunsurilor >corecte:
multumesc:-)!

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Subscribe are rolul de a te anunta daca acel user pune un videoclip nou pe youtube iar tu cand vei accesa youtube, pe prima pagina iti arata acele noutati pe care le-a facut acel user, asta daca ai bifat la acoount->customize Homepage "Latest from Subscriptions"

1 răspuns:
| TheBiban a răspuns:

Subscribed=abonat
Adica,toate videoclipurile pe care le pune, apreciaza sau marcheaza ca preferate userul la care tu esti abonat iti apare cand intri pe youtube.