| Amyyyyyyy a întrebat:

Hi! O intrebare cam...in fine. asa cine imi poate trimite un program de aflat parole daca puteti? Sau...nu stiu orice de unde pot afla parola de id.[nu vreau predici gen:nu e bine si blah blah chatterbox daca puteti raspundeti daca nu NU] Fundawinking

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu exista un asa program.Cand eu am incercat sa aflu o parola am scris acolo id-u` si am dat ca nu mai imi amintesc parola, asa ca mi-a pus acele 2 intrebari pe care le-a ales si le-a raspuns acel cineva la inceput si am dat la nimereala, ce imi aminteam eu din ce mai spunea.Altfel,nu prea merge! funda?

2 răspunsuri:
| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Nu exista un program de genu`...am citit pe net ca doar cei de la FBI pot afla parole so... poti doar sa blochezi acel id

| InsaneDoll a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Uh crezi ca Yahoo sta ca prostu` ca unu ca tine sa sparga parolestraight face?
Ganditi si voi putinwinking