| buterfly a întrebat:

Hi...Pff am o problema daca se poate spune asa, adica no...happy
Deci eu si cu prietenul meu ne vedem aproape in fiecare zi, cand sunt cu el mi se pare totul ok, dar cand ajung acasa ma tot gandesc ca ce face, cu cine e, imi fac tot felul de ganduri. Daca nu raspunde la tel deja incep sa imi fac alte si alte ganduri si ma tot stresezstraight face...As vrea sa vorbesc cu el toata ziua dar nu vreau nici sa il stresez cu telefoanele melehappy... Voi ce ziceti?big grin
Scuze categoria dar e cea mai frecventatawinking... Aaa si decat sa dati rasp aiurea mai bine nu dati!
>Meesc!big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Love_4994 a răspuns:

Eu cred ca iti faci griji degeaba pentru ca daca stati impreuna aproape in fiecare zi e foarte bine.Ar trebui sa iti faci griji doar daca o sa incepeti sa va vedeti din ce in ce mai rar:*

| Elena1234456 a răspuns:

Esti geloasa de obicei?
Oricum se vede ca il iubesti mult happy.

| buterfly explică:

Pff pai sunt un picbig grinbig grin

| TeIubesC_3871 a răspuns:

Crede-ma ca sh yoo am fost asa, dar nu kreq ca e binee` sa il tot suni din 15 in 15 minutee` sau nah... deoarece stay zilnik cu el, daca tot mai ai putsine dubii mai binee` il intrebi diskret ke va face dupa`! iar daca vezi ca tot ocoleshte intrebarea tha... atunci poate ar trebui sa-l suni [dar nu exagerat] big grin Sper ca ti-am fost de folos. By3 wave :X