| Lexy_8521 a întrebat:

Hi! Serumul de par de la Syoss(care protejeaza impotriva caldurii) este eficient?

Am folosit placa cam un an in fiecare zi :d iar acum il am foarte ars ...parul meu era lung iar acum l`am tuns filst pana la umeri.

Daca imi fac parul cu placa de 2 ori pe saptamana si folosesc sampon &balsam marca Syoss si serum de par se mai arde parul?

Thank happy

Răspuns Câştigător
| me a răspuns:

L-am folosit eu si nu m-a ajutat cu nimic.parul meu tot atat de ars este cum era si inainte.si eu, ca si tine folosesc placa zilnic.
parerea mea ar fi sa nu dai banii pe toate prostiile astea.
bafta.
daca gasesc un balsam care sa nu arda parul te anunt.