| Yodaime a întrebat:

Hi TPU...

Acum 2 zile m-am certat cu prietena, din cauza mea. A aflat ca m-am "pupacit" cu alta.Problema nu fiind asta, fata ma iubeste enorm straight face, si a trecut peste asta, mi-a spus ca un sarut acolo nu e nimic, iar acum eu o tineam ca-mi pare rau, chiar imi parea rau pentru. ce am facut, ma simteam si ma simt ca si cel mai ratat om l-), tote astea pana cand s-a enervat si mi-a spus ca de fapt eu nu vreau sa ne impacam si caut pretext pentru despartire, am incercat sa o fac sa realizeze ca nu este asa, dar nu am reusit.Nu e prima data cand ne certam, dar acum simt ca s-a terminat totul, simt ca am ajuns la final de drum, si nu vreau, nu vreau sa se termine aici, dar din cate se vede vrea sa uite tot ce a fost...

Problema ar fi ca nu stiu ce sa fac, sa uitam totul, sau sa lupt.Eu unu` nu vreau sa se termine aici, ma simt vinovat, dar chiar nu stiu ce sa fac sad. Help`!

Răspuns Câştigător
| anonim_6148 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ceri pareri pe anumite forumuri. asta va priveste pe voi 2... nu pe restul. fiecare are dreptul la viata lui particulara... vezi ce spune ea nu ce spunem noi :-p pana la urma tu cu ea ai stat nu cu noi :p

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Daca o iubesti lupta pentru ea.Nu ceda! Fiecare primeste si o a doua sansa! Daca accepta sa va impacati nu o dezamagi!

| Alleee18 a răspuns:

Lupta frate, doar esti barbat ce pnm...straight face.
Lupta pentru ea, dar nu o sufoca.Arata'i ca tii la ea enorm de mult da nu'ti tot cere scuze ca vezi unde se ajunge.
Si. data viitoare lasa pupacitul cu altele laughing...nu se merita[desi ea te'a iertat].
Multa bafta. Sper sa va impacati :*

| Gabriela0206 a răspuns:

Buna!
Pai, ai gresit, ce-i drept. Dar nu e nimeni in masura sa te judece. happy Sfatul meu: du-te la ea si arata-i ca te-ai schimbat, te-ai maturizat, esti gata de o relatie serioasa si nu ii promite ca nu vei mai gresi niciodata, promite-i ca data viitoare cand vei avea un implus de moment (cum ai spus tu chestia cu "pupaceala") te vei controla si poate vei ocoli sa faci aceeasi greseala.
Mult succes! Iti tin pumnii! happy

| Yodaime explică:

Merci Oana happy sper sa intelegi ce simt pentru tine si sa nu te indoiesti nici o data de asta,si sa iti aduci aminte cu bucurie de clipele frumose, chiar daca au fost mai putine, a fost a noastre si nimeni nu s-a bucarat ca noi de ele...Te iubesc gandacel...