| Biancutza_6381 a întrebat:

Hi TPU! Am 12 ani si am sanii micuti...in clasa majoritatea fetelor au sanii mai mari...cum sa fac sa-mi creasca si mie sanii mai repede sau cand o sa-mi creasca si mie?

5 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Sânii îți cresc în timp ești micuță ai doar 12 ani poate pe la 14 - 15- 16 poate iți cresc știu că nai răbdare până atunci da na asta e. sad lasă că nu-i nimic sunt altele care nici la 15 ani nu au cine știe. "! :*

| Damii a răspuns:

Am si eu aceeasi varsta dar nu imi fac probleme din astea. Vezi-ti de treaba...ai numai 12 ani. Nu trebuie sa fie asta problema...

| misumisu a răspuns:

Probabil te dezvolti mai greu. E imposibil sa-i dezvolti natural asemenea altor zone aferente la barbati. Totul vine de la sine

| IulianaRC a răspuns:

Buna Bianca.Esti inca in perioada adolescentei iar sanii tai se vor dezvolta in ritmul lor.tu esti unica in felul tau asa ca nu conteaza "fetele din clasa". Pt cresterea sanilor este foarte bun mararul si seminta mararului asa ca include-o in alimentatie.bay

| xxYxx a răspuns:

Nu ai ce sa le faci, astepta...inca ai 12 ani... poate ca altele au 20 si nu au sanii mari. Deci.pana una alta pune mana si invata!winking