| adelaroman79 a întrebat:

Hi TPU :)
Am o intrebaree:).
Cu ce program se poate modifica o poza gen asta http://photoarea.info/pozac.php?i=292&n=Terminator%204?
Adica sa ai poza ta [alb-negru] si sa dai culoare doar anumitor parti/lucruri din ea? adica de exemplu sa ai o poza alb negru cu tine tinand un mar in mana, si sa faci maru sa fie rosu, dar restul pozei sa ramana alb-ngru...
Funda primului raspuns corect:)[adica, care a ma ajute:)]

5 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Photoshop sau photo intrument :p daca vrei iti editez o poza. doar daca vrei; p

Răspuns utilizator avertizat
| szilard45 a răspuns:

Acolo nu es colorata o anumita pare e decupat dintr-o poza color si pus
eu stiu ca cu photoshop poti face asa ceva sau si cu paint daca ai rabdare s adai culoare la fiecare pixellaughing

| marrinaa a răspuns:

Moama. ce greu e sa faci una ca asta! deci dai pe picnik.com si cand uploadezi fotografia, dai la "create". acolo ai "effects". dai acolo pe alt-negru si daca duci mouse-ul pe poza, ai un cerculet. apesi click si dai stanga-dreapta, sus-jos si ce vrei sa fie colorat, mazgalesti cu mouse-ul. nu crred ca ai inteles, da ma rog. uite id-ul meu pentru mai multe explicatii

marinu stiu. yoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photofiltre. Download de pe net.