| aalwayss a întrebat:

Hi TpU :*! Am si eu o intrebare.Eu am avut un prieten si ne-am despartit, dar tot tinem legatura.Lui a inceput sa ii placa de alta fata, dar mie tot imi zice ca ma iubeste si asa...Si, acum 2 saptamani, o saptamana ma luase de mana la scoala si incepusem sa vorbim ashea. mai deschis. Si eu ii spuneam NU, NU si NU. Dar tot se vede ca ii place de mine ma ia in brate asa.etc.Inainte sa vorbeesc cu el despre chestiile alea mai deschise nu prea o baga in seama pe faata care cica acum ii place de ea. Si mie imi zicea ca sunt salbatica atunci cand ziceam nu. acum cand eu sunt cu fata aceea de care ii place ca suntem prietene bune sa zicem o ia in brate doare pe ea si. pe mine nici nu mai ma baga in seama. Va dati seama ca mie imi pica ochii de ciuda cand vad ca nu ma baga in seama cand sunt cu ea, dar cand sunt doar eu cu el vorbeste frumos cu mine.Si nici nu stiu ce sa mai cred ca eu sunt si SCORPION si scorpionii sunt foartee geloosi. Va rog dati-mi un sfat ca nici nu stiuuu ce sa mai cred si ce sa fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ceva de genu m-am despartit de pr meu si dupa 2 saptamani ii placea de o fata si eu eram geloasa lol iar in fiecare seara imi zicea ca ma iubeste mult si ca vrea sa fiu iubita lui din nou ca ie dor de mine sti chestii din astea siropoase si apoi neam impacat dar in fine daca el nu te baga in seama cand esti cu prietena ta nici tu nul baga in seama el face asta ca sa vada cum reactionezi tu sa vada daca ai o reactie anume si daca il placi depinde de ce fata ai facut in acele momente, sper ca te-am ajutat mult noroc

1 răspuns:
| Vasilina a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie asta... dar nu te descuraja.baiatul asta va place pe aman2big grin dar tu esti iubirea lui ca ea face ce face numai sa te faca geloasa sa revii la el.adica sa ii spui da da da in loc de nu nu nubig grinbig grin asa mi s-a intamplat si mie dar daca iti place accepta-l daca nu da-l draculuibig grinsper ca te-am ajutattongue