| Swallow a întrebat:

Hi TPU.Am si eu o problema. Luni m`am certat cu un baiat pe care`l plac ( el nu stie), m`am certat fiindca nu am mai suportat batjocoririle sale si i-am zis tot ce cred despre el in fata.Si sunt sigura ca am avut dreptate, pentru ca nu e Dumnezeu sa-i comenteze si corecteze pe toti. Problema e ca de atunci vorbesti si mai urit cu mine + ma vorbeste cu altii pe la spate ( ceia ce eu nu suport, caci imi place adevarul si gindurile spuse fata`n fata). As vrea sa vorbesc cu el ca sa ne ignoram complet. Eu nu vorbesc nimic de el si nici cu el, iar el sa faca la fel. Dar cum pot incepe, si credeti ca e bine ce vreau sa fac?! Pur si simplu am incercat sa ma`mpac cu el, dar si inainte de acesta "situatie" ma ura, iar acum probabil si mai tare.Si pina la sfirsit tot eu sunt cea rea si plina de rautate, ahh. Voi ce ziceti?!

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu-l baga in seama, asa isi va pierde interesul rapidlaughing.Hai...isi bate joc de tine mai vreo saptamana si dupa aia isi pierde chefuloh go on