| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU as vrea si eu niste Statusuri de mess super mega extra cool si autentice fundita normal pentru cel mai bun status

Răspuns Câştigător
| MaRyUkK a răspuns:

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit Hai sa dam mana cu mana, Cei cu 4 la romana, Si cu 2/ la geografie, Da-o'ncolo de chimie. Hai sa copiem vecine, Vino-ncoace langa mine, Da fituica la un loc, Amandoi sa avem noroc. Amandoi uram franceza, Amandoi uram engleza, Mate chiar ca ne framanta, Si diriga nu ne-ncanta. Unde-i unul nu-i putere, La suflat si copiere, Unde-s doi puterea creste si diriga nu sporeste. Intra diriga
Zarva mare
Intr-un giveci se usuca o floare.
Se aseaza la catedra
Deschide catalogul si incepe monologul:
Ca nu-s florile udate, ca sunt geamurile sparte,
Ca perdelele sunt rupte, ca la noi in clasa pute
Ca nu suntem patrioti si ca suntem idioti.
Se plimba printre banci si se uita la desene
Unele sunt chiar obscene
Si se apuca de predat o noua lectie de ***
CE ESTE PUMNUL? pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti pune intrebarea MAI VREI? Je m'appelle Vasile Mure Je veni de la padure Je gasi nevasta-n pat Se randez vous cu-n alt barbat Quand je preparai ciomagu' Mon amie sarise gardu' Il tombeau dans la urzici Sur son cur numai basici! Dk cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte Foaie verde ghiocel dirigu-i un puricel Sa ai curaj sa spui DA
Sa ai curaj sa spui NU
Si-n fiecare clipa grea
Sa fii mereu acelasi TU
Sa sti sa crezi cand
altii TE INSEALA
Sa te ridici cand
altii TE DOBOARA
Sa poti pastra ce altii
vor s-ALUNGE
Sa stii sa razi
CAND SUFLETUL ITI PLANGE
Si cald tu sa ramai chiar
daca afara ninge

ACEASTA-I ARTA DE A INVINGE!
draga mea colega proasta si tampita iti trimit din departare un sicriu si-o lumanare si in semn ca te iubesc aliluia iti doresc Sa inventat pizza EMO, avantaj...se taie singuralaughingrolling on the floorFunda?

3 răspunsuri:
| Andyzaha a răspuns:

1. DND, conserva de pesti imbecila legata la priza ce esti cu… mata!

2. Genial, sa-mi bag p**a!

3. Status dulce ca o savarina!

1. As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea.

1. Fie ca acest martisor sa ne aduca linistea si fericirea de care avem nevoie toti, si ca iubirea sa ne imbratiseze sufletul.

2. Primele raze de soare ale primaverii ne duc cu gandul la dragoste, speranta si noroc, fie ca aceasta primavara sa fie un nou inceput pentru fiecare.

1. Ma dau cu sania in congelator DND!

2. Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg!

3. Caut asasin platit cu tarife modice!

Oct
Statusuri belea

1. Ma dau cu sania in congelator DND!

2. Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg!

3. Caut asasin platit cu tarife modice!

4. Ma plimb cu compu pe strada

5. Vand cavou din sticla, cu 2 termopane si usa metalica blindata.Astept oferte.Rog seriozitate.Nr 8989989

6. Opinia mea nu conteaza…asa ca nu mi-o bag

7. Sunt aici, nu am cu ce imi ocupa timpul, dar vreau sa par important scriind DND sau BUSY

8. Dati un beep daca nu vreti mare lucru.doar sa ma salutati, 2 beepuri daca poate vreti ceva, 3 beepuri daca chiar vreti ceva, 4 beepuri daca intr-adevar vreti ceva, 5 beepuri daca sunteti absolut siguri ca vreti ceva, 6 beepuri si mi se termina bateria, ca dorm ca porcu si nu aud telefonul.Muhahaha

9. Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea

10. Am draci…. caut exorcist.

. "Fac baie…. cu rechinii…. nu cu rinichii chelule! cu rechinii"

4. "Lasa ca daca vreau sa vb. te caut eu! "

5. "Hai sa dam mana cu mana…………… sa facem mai multe maini!"

6. "N-am status"

7. "Ce status de **** am!"

8. "Ce status de **** ai!"

9. "Te uiti ca prostu’ la statusu’ meu" sau mai adaug "ca e albastru www."

10. Offline pentru anumite persoane

11. ploaia e mai tare ca o bicicleta

12. Visible (to 1 contact)

13. ~cenzurat~ off! This means YOU!

14. Nothing to see here! Please move on, citizen!

15. Unavailable anywhere™!

16. Visible Invisibility & Available Unavailability!

17. Never before have I come accross a person with more trouble than you! Please accept my deepest sympathy! NOW ~cenzurat~ OFF AND ANNOY SOMEBODY ELSE!

18. Dupa cum vedeti nu prea am chef de vorba… Very Happy m-am plictisit de "my IM buddies" mei si rar am chef sa vb cu ei… f***ing manele and/or/xor death metal lovers… :fuckoff:

19. New positions open for: punk, ska & college rock listeners Ne ne ne ne ne
Please apply!

20. Ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut cu toti filozofi!

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute