| xxCocainexx a întrebat:

Hi TPU as vrea si eu un tutorial "cum sa fac o poza de copertaa pnetru facebook" in photoshop cs 3puppy dog eyes
funditaaaapuppy dog eyes

1 răspuns:
| Peachy a răspuns:

Sunt o gramada de tutoriale pe youtube, cauta si tu photoshop cs3 photo tutorials si tu editezi pentru ce ai nevoie in cazul tau poza de coperta pentru facebook, downloadeaza-ti efecte si actiuni frumoase de pe deviantart(cauti photoshop actions, effects) fonturi de scris(photoshop fonts) etc., vei gasi mult mai multe tipsuri pe youtube