| Loreleii a întrebat:

Hi TPU...Cine credeti ca este mai dragut dintre Robert Patison (twilight)si Ian Somelhalder (the vampire diaries).
dau funda

6 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

Ian Somelhalder (the vampire diaries) :-x

| GoHyeMi a răspuns:

Robert Patison (twilight).

| BlueBroom a răspuns:

Ian Somelhalder

| MIHAelaKISS a răspuns:

Robert Patison

| Cherrybell a răspuns:

Ian Somelhalder!

| mirukamiki a răspuns:

Asta cu dau funda la o astfel de intrebare e o prostie, fara suparare...nu crezi ca o sa fie cam greu sa alegi castigatorul daca sunt gen 10 raspunsuri la fel.si mai depinde si de cine iti place tie mai mult nu? parerea mea personala e ca Robert Patison e mai dragut si imi place mai mult cum au facut Twilight(efecte speciale, muzica, etc.) decat serialul Jurnalele Vampirilor