| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU,
cine stie o metoda buna de a invat de ex pentru o teza bine si rapid?

4 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Hey! Poti copia tot din nou de mai multe ori sau iti poti gasi un negativ enervant si sa pui materia pe muzica!big grinSucces

| totmike a răspuns:

Ia-ti un caiet si scrie tot ce vrei sa stii cu cat mai multe culori diferite.scrie titlurile(ex ADVERBUL) ingrosat si scrie ideile mai importante, chestia asta tine daca ai o memorie vizuala buna.succes la teza, fane mandrii.

| TeooOo a răspuns:

Pai trebuie sa fii atent la ce inveti si sa inveti logicwinking

| ĄĿiŒ a răspuns:

Incearca sa scrii pe un caiet lectiile de care ai nevoie, scriele schematic astfel incat sa intelegi mai usor. La mine functioneazahee hee