| Mia999 a întrebat:

Hi, TPU!happy ...cum poti deveni expert TPU/userul anului? cine imi explica. si inteleg... funda+vot! va pup :*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| dani9354 a răspuns:

Sa raspunzi la multe intrebari, sa fi OM cu toti de aici, intrebarile la care raspunzi sa fie corecte si pe cat posibil accesibile tuturor, sa ai o activitate bogata pe site.

Iti dau ceva care te-ar putea ajuta:
http://www.tpu.ro/blog/?p=134

Bafta, sper ca ti-am fost de ajutor!:)

4 răspunsuri:
| Overdose a răspuns:

Devii expert TPU ajutând oamenii şi răspunzându-le la întrebări, în special dacă răspunsurile tale sunt cele câştigătoare.

| SamSon a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la foarte multe intrebari TPU si sa primesti fundite, peste 2000

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

U e asa de greu sa intelegi : raspunzi la intrebari, iei funda sau vot, devi expert TPU, userul anului si cea mai populara de pe acest site.Succes :*

| Dennys1521 a răspuns:

Asteptand multttt
si bineee