| Диана a întrebat:

Hi TPUhappy De vreo săptămână mă tot bate gândul să-mi dau pierce în buza inferioară thinking Dar am auzit că e cam dureros şi că exista riscuri mari să se infecteze. straight face. Voi ce părere aveţi?

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ce satisfactii iti aduce acel metal? Atat fizic, cat si psihic. Chiar sunt curios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa mama ca poti sa fi cool fara sa iti faci parintii sa para neintregi la minte ca te-au lasat sa faci asa ceva.

| Bacemi a răspuns:

Nu te sfatuiesc. Nu castigi nimic. Baietii apreciaza mai mult fetele naturale. Risti chiar sa pierzi baieti draguti din cauza asta. Daca esti draguta, stii sa te imbraci si cum sa te porti, stii sa te distrezi iti garantez ca poti cuceri orice baiat. Raspunsul nu sta in pierce si tatuaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat de dureros e(nici n-am de unde, de altfel). Riscul sa se infecteze e destul de mare.Eu una zic sa renunti la idee, pentru ca poti ajunge sa regreti mai tarziu.

| Диана explică:

@bacemi, nu fac asta pentru ca vreau sa ma placa baietii sau ceva de genul laughing doar imi place si ma gandeam ca mi-ar sta bine.atathappy