| shet a întrebat:

Hi TPU! I`m zaky sh am o problema :-s plzz heelp...mersi mult anticipat!
decii sunt cu un tip de vreo 4 saptamana dar nu ne-am intalnit decat de vreo 3 ori pentru ca stam in orase diferite straight face. Dinn prima zi cand m`am intalnit cu el [ nu il cunosteam era prima data] inf am luat niste etnobotanicehee hee si la un moment dat m`i sa facut rau si am stat cu capuu pe abdomenuu luihee hee [sh el sa drogat dar la el nu era prima data si nu la luat efectu aproape deloc] asa deci imi era rau si nu prea eram in stare sa fac nimic dar el ma ajutaa adica ma tine sa nu cad sh chestii din astea laughing apoi pe la sf zilei mi-a zis ca incepe sa simta ceva pentru mine sh din astea.bine la inceput am crezut ca glumeste. Dup un pr de al lui [unul dintre cei mai buni] mi-a zis ca cica ma iubeste.si tot am luato ca pe o gluma, adica mi se parea ciudat.
A doua oara cand am fostr din nou la acel tip am avut un kiss :d sh dup am fost cu el sh tot imi zicea ca ma iubeste sh blah blah si devenea gelos ca ma daedam putin la pr lui [doar sai vad reactia nu de alta.] iar apoi imi zicea ca daca il insel o sa ma bata sh pe mine sh pe ala laughing).
Inf imi spunea incontinuu ca ma iubeste adica inca imi spune dar din cauza unei proob cu parintii nu neam mai vazut de 2 saptamana si am vb doarr putin pe mess pentru ca nu stiu dk dar de la un timp nu mai prea intra. insa tipu e gamer toata ziua se joaca un joc tampit deci probabil asta o fi explicatia sau nu stiu.
Utima data cand am vb cu el a fost duminica si mi-a zis iar ca ma iubeste fff mult sh din astea si pana la urma sa certat cu pr acela cel mai bun pentru ca din cauza lui eu am primit o pedeapsa calumea si acum vreaa sal bata rau de tot.
A zis sai promit ca o sa o mai fakem o data ca data trkta [ma refer la a 3 a oara cand am fost la el] si i-am prom ca o sa o mai fakem cand scap de pedeapsa inf.

Azi pr mea cea mai buna care e cam invidioasa ca eu ma inteleg mai bine cu altii printre care se afla sh pr mew sh cu ea parca numai vb ca inainte adica asta e doar parerea ei pentru ca eu nu m-am schimat aproape deloc. Sh mi-a zis ca tipu ala poate ma inseala din mom ce nu neam vazut de 2 saptamana si ca nu prea mai are rost kaa nu am mai vb cu el de cateva zile pentru ca n-a fost pe emss sh blah bla
Sh apoi am inceput sa ma gandesc daca tipului chiar ii place de mine sau e doar asa atractie fizica asta vreau sa va intrebare pe voi eu nu stiu ce sa zic ca pan la urma stiu ca pr mea e invidioasa sh probabil a spus asta de ciuda... dar?

Help plzz.lamuritima voi daca puteti crying(9

1 răspuns:
| GothyVanGoth a răspuns:

Hey, parca vorbesti de fostul' meu laughing
Games all day.numa wow are in cap.In fine.din moment ce nu intra prea des pe mess sau nu te suna etc.nu prea vrea ceva serios...parerea mea.un tip care chiar iubeste o femeie ar face orice sa se vada, sa vorbeasca sa etc.