| DeeDee_8970 a întrebat:

Hi Tpu.Imi puteti spune cum sa scap de petele de pe fata care au ramas in urma cosHurilor.Imi trebuie urgenT. Nu-mi propuneti ceva medicinal sau ceva solutii din farmacie. (poate ceva plante medicinale sau ceva de tipul asta) FunDa... :** happy

4 răspunsuri:
| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi...incearca metoda mea smugsmug Acopera`le cu un baton corector sau cu fond de ten blushing big grin Sper ca te-am jutat love struck Bft kiss

| DeeDee_8970 explică:

Dar altceva?

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Poi puneti Galbenele(petale) le pui in apa la fiert si te dai cu vata...(iese ca un fel de ceai)... sper a am ajutattongue

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Http://www.scapa-de-cosuri.eu/ aici sunt mai multe detalii :D