| adinadaiana a întrebat:

Hi TPU kiss... mi-a fost sparta parola de la messsad. dar nua sta e problema mi-am facut alt id si orice as face nu pot sa`mi bag ce id`uri vreau in lista... sau care le pot baga mi se salveaza toate address book si nu le pot scoate crying ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Fa-ti alt contwinking si apropo du-te repede pe id tau vechi sschimba parola si intra pe id urgent ca tipu/tipa aia care tia furat contul le poate spune tuturor ce vrea ca pe el il doare undeva de exemplu(ii spune lui X ca e un prost; un dement; sa il ia draq etc.) fa ce am spus urgent sau se supara toti din lista aia pe tine ca ei cred ca u ai scris nu altu.