| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Hi TPU happy. Mie imi place de o fata, si din cate am vazut si ei ii place de mine, adica, eu daca plec undeva vine si ea, ma pupa pe obraz etc,happy Si nu stiu cum sa ii zic

X imi place de tine
X te iubesc

Nu stiu cum sa fac, please help me, Funda happy Multumesc Frumos!

PS : Sunt baiat, nu conteaza numele "RatuscaCeaUrata"happy

Răspuns Câştigător
| beliveyouu a răspuns:

Pai daca tu spui ca si ea te place.Invit.o la o plimbare si spune-i."uite sa fiu sincer eu te plac..nu stiu daca si tu ai acelasi sentiment" ii spui ca simteai ca trebuie sa ii comunici si ei acest lucru :* Nu cred ca ar trebui sa ii spui te iubesc.deoarece nu stii daca cumva ai inteles tu gresit din comportamentul ei ca te place sau e doar pur si simplu prietenoasa.

3 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

In primul rand vorbeste frumos si serios, nu sunt necesare formulari de tipul'''help me, funda''.Nu vei atrage cat mai multe raspunsuri in acest fel, dimpotriva.Plus ca ai gresit categoria.Cat despre situatia ta, nu poti sa ii spui direct, trebuie sa o surprinzi cu ceva, cumpara-i ceva ce stii ca ii place.Asa se procedeaza

| airaad a răspuns:

Arata si tu putina dragostelaughing pupo si tu pe obraz si totul cred ca vine de la sinelaughing.Sa nu o intrebi direct :,, vrei sa fii cu mine,, sau chestii de astea(sa nu faci niciodata greseala asta).Mai nou nici o fata nu mai prea suporta cand aude intrebarea asta laughing Succes! big grin

| ramonaramonica a răspuns:

Hei cred ca esti un baiat dragut daca ta place dar cam timid.eu iti sugerez sa prinzi unpic curaj.sunt sigura ca te va iubi. sper sa fi cu ea si sa va iubitihappy
mult noroc!