| AllExxUUttzzAA a întrebat:

Hi TPU!puppy dog eyes imi puteti da si mie niste ststusuri scurte si originale unele hazlii asa in general despre viata? cele mai multe si cele mai frumoase primesc fundapuppy dog eyes mersiiii

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •

• Asta sunt si n`ai ce face, alta mami numai faceee •

->Chiar nu e treaba ta!

Esti tot ce-am iubit. Si ce voi iubi.:X

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

""... unii oameni nu gandesc, vorbesc si...ranesc!""

Tu stii ca te iubesc, asta e punctul tau forte!

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!?"

Its' time for..."I don't care"."

Băi, cine e erou’ tău? Cine-i lângă tine când ţi-e greu?

Stiu că ai vrea să ţi se mai deschida usa, că să-ţi vezi păpuşa!"

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.X`°°●♥"

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

Nu există fericire de care să-ţi aminteşti fără tristeţe

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor. Fetele Bune Nu Pierd Nimic! •

mereu va fi una care sa planga dupa tine... da` nu eu scumpule!

Nw exista baieti perfectsi, sh doOar incepwturi de relatie perfecte

a trebuit sa plec... stiu, inghiti in sec...

Regreti ca ai renuntat? Ramane de vazut!

Spune mereu Adevarul, ca sa nu fii nevoit sa tii minte

Absolut tot ce vreau!

mi`e foarte bine fara tine!

Asfalt pentru suflet!

Chiar si un ceas stricat nimeneste ora de 2 ori pe zi

este amarule

credeai ca in viata te inseala doar privirea?"

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi.

Hai pleaca-n **** mea, du-te, ca nu te mai retin

♥Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

Asta sunt si n'ai ce face, altul mami nu mai faceee :->

Sunt o fata alintata si de baieti cautata
sunt o fata alintata si de parinti educata
Am ceva in pc.greu de rezolvat... ah era poza ta!

am nevoie de tine. te vreaou oflllinee!
Cu tine mi-e usor...cu tine simt ca zbor... dar fara tine as vrea sa mor

Nu trebuie sa imi spui ca ma iubesi pentru ca eu nu te iubesc

Toata ziua scrie scrie noaptea-nvat la geogrfie iar a-2-a zi la scoala am belea cu'o profesoara!

Sunt eu mica, da's a dracu', nu stii ce ma duce capu'!smug

Degeaba iubesti cu inima curata, daca nu primesti iubire adevarata!; x

Fata e un inger, baiatu' e un drak dar pana la urma amandoi se placwinking

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea! Care te lumineaza cum vrea easmug

Mie dor de tine, de noptile in care dormeam impreuna, de calura ta, draga mea pijama!

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie te'as manka cu lingurita si ti'as saruta gurita:*

te iubesc in stil gabanna ca esti dulce ca bomboana.te iubesc in stil armani sa ne moara toti dusmaniiwinking

Si cam atat. sper sa iti plkwinking

1 răspuns:
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Http://statusbun.com/? cat=6 gasesti orice fel de status aici :)