| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU!
Puteti sa ma ajutati si pe mine cu o lista cu ce materii se dau la BACALAUREAT pentru profilurile de liceu ma intereseaza mai mult pentru : -profil real si profil uman happy
Multumesc Mult! happy

[scuzati categoria :d]

Răspuns Câştigător
| Geo_6329 a răspuns:

Ptr profil uman cum am eu.eu am avut de ales dintre contabilitate, administratie si turism.Impreuna cu clasa mea am ales turism.iar la acest profil dam bac la : romana,matematica,o limba straina(de preferat engleza),competente digitale(informatica),si de ales intre economie, istorie, geografie.:d. sper ca ti-am fost de folos;*