| nadenika a întrebat:

Hi TPU! Vineri e ziua celei mai scumpe persoane din viata, e ziua celei mai bune prietene, o iubesc nespus de mult, tin la ea ca la nimeni si vreau sa o impresionez cu ceva ...cadou in orice caz ii voi cumpara, dar vreau ceva mai impresionant ceva prin care sa-i demonstrez cit de mult o iubesc! Funda pentru cea mai buna idee!

2 răspunsuri:
| missShe a răspuns:

Nu mi-ai zis cati ani ai, ca sa iti pot da o idee potrivita varstei voastre. Oricum un cadou este intodeauna bine primit. Deseori nu coneaza cat de mult a costat cadoul ci cat de mult te-ai chiut sa faci rost de el, sau sa il cumperi. Prietenelor mele le-am zis de ziua mea, sa nu imi cumpere nimic, dar ele mi-au facut cela mai FrumoS cadou, au scris intr-o scrisoare totate intamplarile petrecute impreuna, haioase, mai serioase dar au avut grija sa spuna cat de importanta e prietenia mea pentru ele, de cand ne cunoastem faptul ca nu au existat certuri intre noi etc. Incearca sa ii faci si tu un astfel de cadou prietenei tale, sigur va conta mult pentru ea. Daca tii neaparat sa ii cumperi un cadou eu zic sa alegi, haine, sunt folositoare, fiind prietena ta ii cunosti gusturile, mai poti incarca o perche de cizme sau o cartela de pe care sa vorbiti mult :X si sa depanai amintiri. Daca e genul mai linisit asi sugera o carte romantica pe care tu ai citit-o si ti-a placut mult. Posibilitatile sunt nelimitate. Tot ce trebuie este sa fii creativ, sa te gandesti ce ti-ar placea tie de ziua ta. Sper ca te-am ajutat.
ps : La multi ani :*! pentru. ea

| cat a răspuns:

Poate un tricou cu un mesaj haios personalizat sau o inimioara de genul http://www.crownfashion.ro/......ide-995662 in care poti pune o mica poza amintire.