| Angy_2477 a întrebat:

Hi TPU!:X Am o problema. deci sa incep... acum 1 luna m`am desp de prietenul meu din motiv ca niste "prieteni" i`au zis ca l`am inselat dar nu este adv. El de multe ori parca ar vrea sa vb cu mine dar ezita. de multe ori il intreaba pe un koleg de al meu ce fac, unde sunt, chestii d'astea. Eu am mai fost o data cu el da tot asa s`a luat dupa acei "prieteni" iar tot l`au mintit ca l`am inselat iar el i`a crezut iar apoi dupa 2 zile de la despartire mi-a cerut sa ma impac cu el pentru ca ma iubeste. Si eu am acceptat. Cum pot afla daca inca ma mai iubeste si acum? Si ce ar trebui sa fac? Acum sunt cu alt baiat care ma iubeste dar.tot la fostul ma gandesc.Atunci cand am fost cu el ma iubea ff mlt si eu la felsad Eu si acum mai tin la elsad. Multumesc. Fundita pentru' cel mai bun raspsad:X.

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Ar trebui sa vb cu fostul si sa ajungeti la o intelegre. propune-i sa vb deschis si intreaba-l tot ce ai pe suflet si el pe tine la fel intreaba-l ce simte daca mai simte ceva pentru tine. asa o sa rezolvati totul. curaj! si succes! funda? te rog. mersi

2 răspunsuri:
| MirunaLăv a răspuns:

Poi fa ceea ce iti spune inima vorbeste deschis cu el afla ceea ce vrea cu adevarat afla daca intr-adevar are incredere in tine,daca te mai iubeste sau doar te amageste, foloseste.
te pup, scumpakiss

| Angy_2477 explică:

Ms pentru' raspunsuri!:*:X chiar mi-au fost de folos`! pha`wave!