| pinkqueen98 a întrebat:

Hi TPUlove struck! cine se uite la "Culoarea fericirii"? as vrea sa stiu cum a murit ranvir?love struck[Funda si votlove struck]

Răspuns Câştigător
| just4you a răspuns:

Nu a dat altul! Era pe un teren cu Anmol si au inceput sa alunece niste bolovani. Unul a cazut peste picioarele lui Anmol si Ranvir l-a scos.Cand s-au ridicat in picioare au vazut ca vin alti bolovani si Ranvir l-a impins pe Anmol si el a ramas acolo si a cazut bolovanul peste el si l-au dus in stare gava la spital.I-au pus pe Ragini si Anmol sa promita ca se casatoresc si e-a dat o scrisoare pentru Vasu si Indrajeet si a spus ca nu are liniste dincolo pana nu promit.Ei doi au promis si Ranvir a murit.
PS:A aratat asta intr-un episod cand isi amintea Ragini sau ceva de genulwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aratat! Eu nu m-am mai uitat cand am vazut ca Sadna a murit.Probabil a dat alutl in locul lui Ranvir pentru ca filmul e pe terminate! Tie ti-a placut dupa ce a murit Sadna?