| Mihaela13 a întrebat:

Hi TPU!love struck Cum pot sa fac si eu credite pe Facebook ca sa pot sa fac cumparaturi la jocul It Girl fara sa platesc!love struck

1 răspuns:
| Same.User a răspuns:

Aveau la un moment data un sistem de fidelizare pentru Credite, si la crearea contului ti se ofera credit in valoare de 2.50$. Cea mai simpla solutie pentru tine e sa cauti pe google aceste informatii.
Oricum nu cred ca ai vreo sansa sa iei credite pe ochi frumosi.
In speranta ca nu te-am dezamagit foarte tare, iti doresc succes.