| sweet1399 a întrebat:

Hi! Va rog ajutati-ma! Ziua celei mai bune prietene e luni si nu stiu ce sa-i cumpar. Adica, nu-i plac bratarile, cerceii, sau chestii de genul asta. Chiar nu stiu ce i-as putea cumpara. Va rog din suflet ajutati-ma cu niste idei.

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Daca iti este cea mai buna prietena cu adevarat,ar trebui sa stii si ce ii place,nu numai ce nu-i place.
Poti intreba o alta prietena comuna,eventual daca ii cunosti parintii,intreba-i pe ei ce si-ar dori.
Cadoul cel mai placut,nu este cel mai scump, ci acela care reprezinta persoana careia i-l faci cadou, in functie si de varsta, temperament. Fara sa dai anumite detalii despre persoana respectiva, noi ce putem sa te sfatuim?

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Deci nu-i plac chestile feminine, poti sa-i iei ceva reprezentativ, depinde si de cati ani are, si de bugetul tau.
Dar dupa parerea mea, nu o sa-i pese prea mult de cadou, daca vei merge tu.Nu-ti putem spune noi, deoarece tu trebuie sa faci alegerea asta.
Deci bafta la alesul cadoului potrivit!
Fundita?big grin

| ArthosClaudiu a răspuns:

Sunt sigur ca un buchet de trandafiri o ataca la inima ca sa zic asa. Putini mai stiu sa aleaga ceva clasic pentru ca, considera ca e demodat.Ei bine, nu e, eu consider ca e ceva select.