| TheRocker16 a întrebat:

Hi. vineri am banchet. si mi'e foarte frica. sad la voi cum a fost? v'ati distrat?batting eyelashes. funda. ^^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frică? Las-o deoparte! O să fie banchet, asta înseamnă distracţie.Îţi este frică de distracţie? Eu n-am avut un banchet propriu zis pentru că ne-am certat cu diriga la sfârşitlaughing.Dar n-a fost asta o problemă, ne-am distrat oricum. Gândeşte-te că totul va fi frumos şi te vei simţi bine. Baftă!

4 răspunsuri:
| elizabeth a răspuns:

Nu iti este frica, sunt doar emotii fiindca nu are de ce sa iti fie frica.

| annaloveanna a răspuns:

Eu am fost in banchet si a fost foarte frumos.Seara la petrecere am fost emotionta deoarece baietii trebuiau sa ne invite la dans. Sfatul meu este sa stai calm si sa te distrezi!

| Suhac a răspuns:

Da

| DrMaioneza a răspuns:

Am avut banchetu saptamana trecuta ma tot agitam cu costumati cu freza cu pantofi.Cand am ajuns acolo miera frica ca nu stiu sa danseza pe manele sau house.Cand am ajuns m-am bagat in mijloc si am inceput sa sar si sa dau din palme.Totul mi-a fost mai usor fiindca mama a organizat tot banchetu de 170 de pers.Mai greu imi era ca propritari si chelneri ma cunosteauhappyCrede-ma cand o sa transpirati in sala n-o sa mai stiti de rusine.