| alexuza a întrebat:

~hihappy vreau si eu niste pozitii de facut poze emorolling on the floor). funga:Xlaughing)

5 răspunsuri:
| Silvara a răspuns:

Pai acum daca as sta sa iti pun poze ar dura cam vreo 2-3 ore.
Cauta poze cu scene queens.
Vanna Venom. Katie Babyfayce.Brookelle Bones. Audrey Kitching.
Hanna Beth. Kiki Kannibal. Dagger. Lexi Lush.Jesse Cupcake. Dani Gore.Melissa Marie Green.Hannie Dropkick.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frateee. nu mai copiatsii stilul fetelor scene/emo. 8-) nu va dati ceea ce nu sunteti nu mergewinking. [ eu sunt scene. si va consider draga. PITSIIPOANCE. :X nu ca as avea ceva cu voi. chiar nu imi plasa de parerile voastre... numa nu va dati ceea ce nu sunteti. nu merge ];]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai poze emo?

| alexuza explică:

Mai taci din gurarolling eyes...

cei emo de la 14 15 ani sunt numiti pokemonioh go on

deci eu sunt un fel de pokemon dala asa ca tacistraight face