| Aniie a întrebat:

Hihappy. Vreau si eu niste statusuri de prieteniestraight face, indiferenta si unele ff. coollove struck! Dau Fundit`sSsa.love struck! KiSsEsS:p

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Statusuri de prietenie:

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J
Nu sunt singura in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant.love struck
Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit. Conteaza ca suntem de nedespartitlove struck
Putem spune ca ne stim din totdeauna. In momente grele ne-am intins una alteia mana.
Si poti sa`mi iei ce vreei cand am langa mine toti prietenii mei.love struck
Peste toate trecem cu capul Suslove struck. Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus.
Singura prietenie de preţ este cea care s-a născut fără motiv.
Un prieten este cineva care vine când toata lumea a plecat.
Un prieten este greu de gasit, greu de parasit si imposibil de uitat!
Nu am nevoie de prieteni falsi. Detest sa tin langa mine numai oameni lasi! straight face

Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, ci punct love struck

Statusuri cool:

am cяєzυт ιη σcнι ѕιηcєяι ѕι ∂a`н, м'am aяѕ... am νazυт` ιη σaмєηι cє ηυ`н νяσιaм ѕa νa∂ νяєσ∂aтa`н... ιυвιяєa ѕι υяa cυм ℓσνєѕc aмвєℓє ∂єσ∂aтa`н
тιмρυ νιη∂єca яaηι` ∂aя υcι∂є ѕρєяaηтzє`... ηυ`н ρσт ѕa мa ƒєяєѕc ∂є aмιηтιяι єχacт`н ca ∂є gℓσaηтzє
νιaтa мєa`н aяє тяaѕєυ ∂aя ηυ ѕє ѕтιє υη∂є ∂υcє... ιη ѕтaтιa υηιι cσвσaяa, aℓтzιι ѕє ρяєgaтєѕc ѕa υяcє
... ρσaтє є ѕιηgυяυℓ cє`н ρσaтє caη∂ aρaяє ѕa'мι тяιмιтa`н ρяσвℓємєℓє ∂єρaятє
ѕтιυ ca υηєσяι є ρяєa тaяzιυ... ѕa ℓυρт ∂є υηa ѕιηgυяa, ηυ ѕтιυ! єѕтι aтaт`н ∂є ∂єρaятє`н... υη ƒιηaℓ ƒєяιcιт`н, ∂ιη ρσνєѕтι ηєтєямιηaтє!
νяєaυ ѕa zaмвєѕc, ѕa тяaιєѕc ѕι ѕa gυѕт νιaтa aѕтa ℓaηga тιηє... aι яєυѕιт ѕa мa ℓaѕι ƒaяa тяєcυт ιηтя`υη ρяєzєηт νιιтσя ∂є aямσηιє... νяєaυ ѕa zвυяaм ρяιηтяє ρяινιяι ƒaℓѕє, мιηcιυηι ѕι υяa ℓυмιι... ѕa ιηcнι∂єм σcнιι ѕι ѕa zвυяaм ѕa ηυ ηє ρєѕє ∂є cє ѕρυη υηiι!
нaι ѕa ƒυgιм, ѕa єνa∂am... нaι ѕa ηє aѕcυη∂єм ∂є a∂єνaя... нaι ѕa мιηтιм ca є ρєяƒєcт... нaι ѕa ƒιм ѕυƒℓєт, ηυ υη σвιєcт
є ρєηтяυ тιηє... ρєηтяυ тιηє... тι`am мaι zιѕ cє є ƒacυт ѕa тιηa, тιηє
Inca am suflet de copil care refuza sa creasca. Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta!
mi-as dori sa mai fiu fetita mica pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante.
Respectu` este ceea ce primesti pentru ceea ce faci. Tu ma barfesti pe mine, deci din respect ma pis` pe tinetongue
O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca, dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera love struck
Eu Am O Viata Roz Si Vreau Un Baiat Care Sa Ma Iubesca Nu Am Nevoie De Un Golan Care Sa Ma Dezamageascawinking
Cautã acea persoanã care sã te facã sã zâmbesti... e suficient un zâmbet ca sã se facã luminã într-o zi întunecatã!
O sa iubesc ce-mi place, o sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie!
Zâmbeshte celor care te urasc sa simta ura ta. Zâmbeshte celor care te iubesc sa simta dragostea ta, iar daca cei care te iubesc te vor trada, Zâmbeshte-le sa simta indiferenta ta...
Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. thinking
TotuShi ma admiRa pentRu ca Sunt copil si am o lumE de Vis si Singura mea atinGere il duCe'n paRadis :X
Aproape tot se iarta dar nimic nu se uita oh go on
Nu merită să plângi pentru nimeni, iar cel care merită nu te va face să plângi.

Daca vrei mai multe da-mi mesaj cu id-ul tau pentru ca am o gramada. fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| RoseNightmare a răspuns:

-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

-Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata...Devine transparenta.

-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut...

-Oh all I ever wanted, was to see you smiling

-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie, iar prezentul trece zi cu zi.;-<

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt! love struck

-Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri. love struck

- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise!

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc. day dreaming

-Nu sunt perfecta.Sunt doar cum mi-am dorit intotdeaua sa fiu. smug

-Nu'mi pasa ce vine.Traiesc acum.Nu pentru ce va fi maine.

-As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.

-Ai facut lucruri pe care. poate acum le regreti. Dar daca nu inveti din greseli o sa le repeti.

-Si tine minte. Lovesc prin fapte, nu prin cuvinte.

-Am invatat sa iubesc un prostlove struck

-Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori. day dreaming

-I am not single, I'm romantically challenged.

- I’m smiling, but you noticed that i’m not fine…

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi.

-Ca sa fii fericita iti trebuie putine lucruri! Important e sa le ai! Iar eu le amlove struck

-Vreau ce e al meu sa fie doar al meu. Nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n`are rost sa te mai astept. Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu!

-Fetele nebune nu se vor schimba, vor ramane aceleasi! :X

-Iubitu' meu se respecta. are langa el blonda perfectalove struck(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Nu arunc cuvinte inainte.Ca lucrurile ce se simt, nu se spun prin cuvinte`!•

-Traiesc intr-o lume perfecta. Fiecare produs are`o eticheta.

-Nu mai visa frumos, realitatea este recewinking

-ti mai zboara pe la urechi un "buna, stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna.

-Incerc sa`mi tin gura, da` imi scapa dumele...

-Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.

-Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde!

-De cate ori ma vei privi cu ura si manie. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie!

-Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

"Am prea multe lipsuri in fata celora care se cred perfectihappy"

"Poti sa uiti de mine si sa te inneci in alcool, stiind ca sufletul nu se vindeca cu un paracetamol."

"Hate me, i'm famous!"

"Incercand sa bage destule bauturi in sistemul sau Ia-o si fa-o o victima Sef peste creierul ei, mingea se joaca in fata."

"Totu. i permis cand ai un vis!

Noi 2 Ne Intelegem asa de BiNe...Deoarece iuBim acelasi Lucru : AdiCa pe mine!

Si erai langa mine si eram langa tine Eram intr-o poveste unde totu` era bine Ti`e greu sa recunosti ca eu sunt lumea ta Nu poti sa ma uiti niciodata, oricat ai incerca...

"El ma ia in bratse. Atunci cand nu mi`e bine... El imi zice. Ce`ai patit papuusa`? Stii, eu te iubesc doar pe tine! day dreaming"

| Triunghi a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul sad

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar pentru cine merita nu te vor face sa plangi...

Ochii caprui sunt blanzi, si de dragoste flamanzi... Sunt timizi si tacuti... Deci te'ndeamna sa'i saruti :X

:*:*:*:*:* Priietenii thai nu aw uitat de persoana tha... Deci nu uita nici tu cine esti! Ce conteaza daca ala are'h masina sau casa? Tu ai prieteni...

I may not be Cinderella or Alice but I can follow the yellow bric road to find him love struck