| anonim_4396 a întrebat:

Hilove struck...nume pentru album de la hi5:X
si statusurii de pus sub pozelee din albummlove struck
funda:X

2 răspunsuri:
| Ally_1237 a răspuns:

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!
O arzi nemotivat.de ***...Esti timp pierdut.capitol sters.Eu am plecatlove struck
Cateodata plangi-razand.Stai-mergand.Crezi-visand.Te sufoci-respirand.Urasti-iubind.Pleci-venind.Te pierzi-gandind.Si mori-traind
Sper ca te-am ajutat

Si nume pentru album:New life. Spring

| Ally_1237 a răspuns:

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!smug
O arzi nemotivat.de ****. Esti timp pierdut.capitol sters.Eu am plecat
Cateodata plangi-razand.Stai-mergand...Crezi-visand...Te sufoci-respirand.Urasti-iubind.Pleci-venind.Te pierzi-gandind.Si mori-traindlove struck
Si nume pentru album:New life, Spring