| DιιιάLøvєs1Dツ a întrebat:

Hii happy. Am si eu nevoie de un username cool pentru facebook :d. Care ma poate ajutapuppy dog eyes Dau funda... P. S.: Ma cheama Denisawinking. multumesc anticipat :*.

Răspuns Câştigător
| aproapenu a răspuns:

Denn'Issa

Denniii

Denisaaa xD

Denn'isssa o.0

sper sa-ti placa happy

3 răspunsuri:
| Hulya a răspuns:

Username`uri "cool" nu prea se foloseste pe FaceBook happy. Ci de obicei mai toata lumea are numele si pronumele, iar alti daca au 2 pronume si le trec doar pe alea. happy.
Gen "cool" se mai foloseste "Xd" sau "si atat'.
Iti recomand "Denisa Xd" sau "Denisa si atat ". Succes :].

| meoww a răspuns:

Is o multime de genu Deni Denisa
da cel mai bine ar fi sa iti pui numele de fam sau al 2lea nume nu de alta da ca sa le fie mai usor la aia care te cauta sa te gaseasca big grin

| Danyel a răspuns:

Deny suna binewinking Funda? big grin